10 آموزشگاه برتر زبان در تهران سال 1399


محیط مناسبی را برای استفاده از زبان برای کودکان خود مهیا کنید. ولی آیا ما برای یادگیری زبان انگلیسی اندازه یه کودک باهامون کسی صحبت میکنه .آیا ما اندازه یه کودک محیط دور و ورمان انگلیسی زبان است.آیا ما به اندازه یه کودک هنگامی که میخواهیم تازه شروع به صحبت کردن بکنیم اعتماد بنفس داریم؟ همچنین در زبان آلمانی حروف صداداری وجود دارد که در زبان انگلیسی وجود ندارد مانند: Ä, Ö, Ü. اصلا چه دلیلی دارد با وجود زبان های جالب و پرکاربرد دیگری که وجود دارند باید سراغ یادگیری زبان چینی برویم؟ چرا اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی ابزار مناسبی برای یادگیری زبان محسوب میشوند؟ انتخاب بهترین اپلیکیشنهای آموزش زبان انگلیسی باتوجهبه معیارها و ویژگیهایی که برشماردیم آسان خواهد بود؛ اما بهخاطر داشته باشید که قبل از شروع یادگیری، بهتر است سطح زبانی خود را ارزیابی کنید. حال زبان مورد نظر خود را از کادر جست و جو پیدا کنید و آن را انتخاب نمایید.

طبیعتاً معیارهای انتخاب شما با افراد دیگر متفاوت است. و یا: ساعت ۱۰ «دقیقه» قبل از «۶» است. زبان «ترکی آذربایجانی»، که به آن «آذربایجان تورکجهسی» گفته میشود، توسط آذربایجانیها که از اقوام ترکزبان هستند و بیشتر در آذربایجان ایران، جمهوری آذربایجان و برخی از استانهای ترکیه، گرجستان و روسیه (داغستان) سکونت دارند، تکلم میشود. در ایران، استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، همدان، مرکزی و قزوین از اصلیترین استانهایی هستند که زبان ترکی آذربایجانی در آنها تکلم می شود. این زبان ، زبان رسمی ۲۵ کشور است؛که کل جمعیت آنها نیز براساس آمار به دست آمده ۳۲۹ میلیون نفر می باشد. اگر نگوییم یادگیری انگلیسی آرزوی خیلی ها هست قطعا می توان گفت دغدغه بیشتر افراد مسلط شدن بر این زبان است. آیا باید برای آموزش زبان انگلیسی به کلاس رفت؟ چرا خیلی ها علی رغم اینکه هزینه های زیادی می کنند و به کلاس زبان انگلیسی می روند، هنوز بعد از سال ها قادر به مکالمه به زبان انگلیسی نیستند و هنگام مکالمه صورتشان سرخ می شود و خجالت می کشند و اگر این اتفاق در جمع بیافتد گویا احساس خفگی می کنند!

در این نوشتار سعی می کنیم به این پرسش ها پاسخ دهیم و تجربیات خود در زمینه آموزش و تدریس زبان انگلیسی را در اختیار شما قرار دهیم. در این آموزش که تدریس در آن به طور کامل به زبان ترکی آذربایجانی انجام میشود، طی ۲۵ درس، مخاطب با مفاهیم اساسی زبان ترکی و همچنین، دستور زبان این زبان شامل صرف افعال و دیگر موارد، در سطح مقدماتی و متوسطه اول آشنا خواهد شد. مخاطب در پایان این فرادرس، با خانواده زبانهای ترکی، الفبای زبان ترکی آذربایجانی، صرف و منفیسازی افعال، انواع افعال شرطی، امری، التزامی، متعدی و دیگر موارد و همچنین، ساخت جملات پرسشی و کلمات پرکابرد در زبان ترکی آذربایجانی آشنا خواهد شد. وقتی برای خودتان ارزش قائل شدید می توانید بازتاب آن را در نوشته هایتان و توانایی در خلق کلمات یا تسلط بر جملات را احساس کنید. در شرایطی که فکر می کنید نمی توانید به هر دلیلی این منابع را تهیه کنید می توانید به کتابخانه عمومی شهر مراجعه کنید و این کتابها را دریافت نمایید.

در ادامه هر آنچه در مورد یادگیری و آموزش زبان انگلیسی لازم است را به شما می گوییم. اما سوال این است که چگونه می توان واقعا انگلیسی را یکبار برای همیشه فرا گرفت؟ اگر برایتان ممکن است با آلمانی زبانها صحبت کنید. سپس به شما کمک می کنیم تا بتوانید به بهترین شکل ممکن انگلیسی را یادبگیرید. متاسفانه با تغییرات زبان ممکن است دستیار صوتی ویندوز یعنی Cortana را از دست بدهید زیرا در هز زبان و منطقه ای قادر به استفاده از آن نیستید. دریافت مجوز از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور جهت برگزاری دوره های مهارت آموزی، مجوز برگزاری دورههای ضمن خدمت کارکنان دولت از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری و دریافت مجوز برگزاری دوره های کوتاه مدت با دانشگاه علمی و کاربردی از دیگر اقدامات این مؤسسه در جهت توسعه فعالیتهای آموزشی خود می باشد. همۀ ما می دانیم که لازمه پیشرفت در قرن حاضر - در هر زمینه ای - تسلط بر حداقل یک زبان بین المللی و مهمترین آنها، زبان انگلیسی است و روز به روز هم بر اهمیت این موضوع افزوده می شود. آیا همچنان روش های سنتی یادگیری و آموزش زبان انگلیسی جوابگو هستند؟ چه نوع کلاس هایی برای یادگیری زبان مفید هستند؟


[ بازدید : 90 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ دوشنبه 11 اسفند 1399 ] [ 16:12 ] [ خلاصه نویس ]
نام :
ایمیل :
آدرس وب سایت :
متن :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) =D> :S
کد امنیتی : ریست تصویر