شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

مجله خبری خلاصه

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

بیمه از کار افتادگی درکانادا

پیش از این به طور مفصل در خصوص بیمه در کانادا و شرایط آن توضیحاتی خدمت شما مخاطبان گرامی ارایه دادیم. در مقاله "بیمه در کانادا" به طور خلاصه انواع بیمه‌ها را معرفی کردیم.
اکنون در چند مقاله مختلف، به تفصیل در خصوص انواع بیمه‌ها توضیحاتی ارایه خواهیم داد.
در این مقاله به سراغ بیمه از کارافتادگی می‌رویم. با ما همراه باشید.
تصمیم بگیرید که آیا به بیمه از کارافتادگی نیاز دارید یا خیر

بیمه از کار افتادگی می‌تواند به شما و خانواده شما در برابر بیماری و یاحادثه‌ای غیر منتظره که باعث می‌شود نتوانید کار کنید و درآمد داشته باشید، کمک کند.
به طور کلی بیمه از کار افتادگی بین 60 تا 85 درصد از درامد عادی شما، تا حداکثر مبلغ، را برای مدت مشخصی جایگزین می‌کند. این جایگزینی درآمد در صورتی ممکن است که بیمه شده شرایط زیر را داشته باشد:

 • به طور موقت نتواند کار کند
 • به دلیل یک آسیب یا بیماری به طور دائمی از کار افتاده شود
در اینجا "دائمی" به ماهیت از کار افتادگی اشاره دارد.
این مورد بدین معنا نیست که تا پایان عمر مزایای بیمه را دریافت خواهید کرد.
بسیاری از کارفرمایان بیمه از کارافتادگی را ارایه می‌دهند. با این حال می‌توانید بیمه از کارافتادگی خود را از طریق یکی از نمایندگی‌های بیمه عمر و سلامت دریافت کنید.
اگر دارای شغل آزاد هستید نیز می‌توانید بیمه از کارافتادگی را دریافت کنید تا در صورت عدم توانایی در کار کردن، بسیاری از هزینه‌های کسب و کار شما پوشش داده شود.
هنگام خرید بیمه از کارافتادگی به چه مواردی توجه کنیم
اگر قصد تهیه بیمه از کارافتادگی را دارید، موارد زیر را مد نظر قرار دهید:

 • با کارفرمای خود مشورت کنید تا ببینید آیا از قبل تحت پوشش بیمه از کارافتادگی گروهی کارفرمای خود قرار گرفته‌اید
 • تحقیق کنید، به خصوص اگر می‌خواهید به صورت خصوصی اقدام به تهیه بیمه از کارافتادگی کنید
در صورت امکان بیمه از کار افتادگی گروهی را از طریق اتحادیه‌ها، اصناف، انجمن‌های حرفه‌ای و یا فارغ‌التحصیلان در نظر داشته باشید. حق بیمه در این نوع از پوشش بیمه‌ای معمولاً با افزایش سن بالاتر می‌رود. همچنین باید هر چند سال یک بار بیمه خود را تمدید کنید.
بیمه از کارافتادگی کوتاه مدت

بیمه از کارافتادگی کوتاه مدت در صورتی که بیمار باشید و یا صدمه دیده باشید، تا 6 ماه مزایایی را به شما ارایه می‌دهد.
اگر کارفرمای شما برنامه از کارافتادگی کوتاه مدت داشته باشد، ادعای شما باید بر مبنای برنامه از کارافتادگی که تحت پوشش آن هستید باشد.
کارفرمایان ملزم به ارایه مرخصی استعلاجی نیستند و در این مورد هر کارفرما بسته به تصمیم خودش متفاوت عمل خواهد کرد.
برای اطلاع از جزییات برنامه خود از جمله سیاست‌های زمان بیماری یا تعطیلات که ممکن است اعمال شوند، با کارکنان منابع انسانی کارفرمای خود صحبت کنید.
اگر شما تحت پوشش بیمه از کارافتادگی کوتاه مدت نیستید و کارفرمای شما نیز آن را ارایه نمی‌دهد، ممکن است واجد شرایط دریافت مزایای بیماری بیمه اشتغال (EI) باشید.

برای اینکه واجد شرایط مزایای بیماری EI باشید، باید موارد زیر را داشته باشید:
 • معمولاً باید تمام مرخصی‌های استعلاجی خود را استفاده کرده باشید
 • بر اساس ساعت کاری، به اندازه کافی کار کرده باشید


بیمه از کارافتادگی بلند مدت

مزایای بیمه از کارافتادگی بلند مدت عموماً هنگامی شروع می‌شوند که مزایای زیر به پایان می‌رسند:
 • بیمه از کارافتادگی کوتاه مدت
 • مزایای مرخصی استعلاجی از کارفرمای شما
 • مزایای EI

اکثر برنامه‌های از کارافتادگی بلند مدت 60 تا 70 درصد از درآمد عادی شما را جایگزین خواهند کرد.
هر برنامه از کارافتادگی با دیگر برنامه‌ها متفاوت است. در صورتی که نتوانید به شغلی که پیش از کارافتادگی داشته‌اید برگردید، برخی از برنامه‌ها ممکن است مزایای از کارافتادگی را تا دو سال به شما ارایه دهند.
پس از دو سال، تنها در صورتی که نتوانید در هیچ شغل دیگری مشغول به کار شوید، می‌توانید به دریافت مزایای این بیمه ادامه دهید.
تعریف از کارافتادگی در بین شرکت‌های بیمه‌ای مختلف می‌تواند متفاوت باشد. این تعریف حتی می‌تواند در برنامه‌های بیمه‌ای مختلف از یک شرکت نیز متفاوت باشد.
برخی از برنامه‌های از کارافتادگی ممکن است شما را ملزم کنند تا در برنامه توانبخشی شرکت کنید تا در صورت امکان بتوانید پس از بهبودی به کار خود بازگردید. برای اینکه بدانید تعریف از کارافتادی از نظر شرکت بیمه و یا نماینده بیمه‌ای که از ان خرید می‌کنید چیست، با مدیران آن‌ها صحبت کنید.
هرگونه شغلی
معنی طرح "هرگونه شغلی" این است که شما تنها در صورتی می‌توانید از مزایای از کارافتادگی برخوردار شوید که به طور کلی قادر به انجام هیچ کاری نباشید.
این مورد بدین معنی است که بیماری یا آسیب‌ها، شما را از انجام وظایف هر شغلی که به طور منطقی مناسب با آن است، باز می‌دارند.
اگر بتوانید بر اساس تجربه، آموزش و تحصیلات خود، در شغلی متفاوت از شغلی که پیش از از کارافتادگی مشغول به آن بودید کار کنید، واجد شرایط دریافت مزایا نخواهید بود.
شغل منظم یا شخصی
معنی طرح "شغل منظم یا شخصی" این است که اگر نتوانید وظایف اصلی مربوط به شغل خود را بعد از شروع از کارافتادگی انجام دهید، مزایایی دریافت خواهید کرد.
حتی اگر بتوانید بر اساس آموزش، تجربه و تحصیلات خود، در شغلی متفاوت از شغلی که پیش از از کارافتادگی مشغول به آن بودید کار کنید، همچنان مزایایی دریافت خواهید کرد. اگر در زمینه‌ای متفاوت مشغول به کار شوید، برخی بیمه نامه‌ها اجازه نمی‌دهند که مزایا دریافت کنید و برخی بیمه نامه‌ها نیز میزان مزایا را کاهش می‌دهند.
در بیمه نامه‌های گروهی، روند معمول این است که بیمه نامه‌ها برای یک دوره زمانی مشخصی دارای برنامه‌ی شغلی منظم یا شخصی هستند.
برنامه‌های مربوط به مشاغل شخصی که هیچ‌گاه از نظر تعریف تغییر نمی‌کنند، اغلب به صورت جداگانه خریداری می‌شوند و معمولاً هزینه‌ی آن‌ها بیش از سایر برنامه‌های شغلی می‌باشد. اگر شغلی تخصصی دارید که در صورت مشغول شدن در زمینه‌های دیگر شغلی با کاهش چشمگیر میزان دستمزد مواجه خواهید شد، ممکن است بخواهید یک برنامه شغلی شخصی را برای خود در نظر بگیرید.
سایر منابع مزایای از کارافتادگی

ممکن است شما در این بین واجد شرایط دریافت مزایای طرح بازنشستگی کانادا (CPP) و طرح بازنشستگی کبک (QPP) باشید تا در صورت عدم توانایی برای کار کردن، از این طریق کسب درآمد کنید.
مزایای از کارافتادگی CPP و مزایای از کارافتادگی QPPدر دسترس افرادی است که در این برنامه‌ها مشارکت داشتند و به دلیل ناتوانی و از کارافتادگی قادر به کار منظم در هیچ شغلی نیستند.
جبران مزایا

هر گونه مزایایی که از یک طرح بیمه دریافت می‌کنید می‌تواند درآمد شما را از یک طرح بیمه دیگر جبران کند. اگر چندین برنامه بیمه دارید، درآمد شما در دوره از کارافتادگی معمولاً بیشتر از 60 تا 85 درصد از حقوق معمولی نخواهد بود.
بسیاری از برنامه‌های بیمه از کارافتادگی طولانی مدت، به محض شروع به دریافت از سایر منابع درآمد از کارافتادگی، مبلغ مزایای دریافتی شما را کاهش می‌دهند. با مدیر طرح بیمه یا نماینده بیمه خود مشورت کنید تا از نحوه مدیریت برنامه جبران مزایا مطلع شوید.

مزایای بیمه از کارافتادگی و مالیات

به طور کلی اگر تمام مبلغ حق بیمه معلولیت را خودتان پرداخت کنید، مزایای از کارافتادگی شما معاف از مالیات خواهد بود. این موضوع ممکن است درآمد شما را در هنگام از کارافتادگی به دستمزد فعلی شما نزدیک کند.
اگر کارفرمای شما تمام و یا بخشی از حق بیمه از کارافتادگی بپردازد، مزایای از کارافتادگی شما مشمول مالیات بر درآمد خواهد بود.
آنچه باید در هنگام خرید بیمه از کارافتادگی بپرسید

هنگام خرید بیمه از کارافتادگی مطمئن شوید که در خصوص موارد زیر اطلاع کافی بدست می‌آورید. اگر در مورد موضوعی سوالی برای شما بوجود آمده است، حتماً از مدیر بیمه و یا نماینده بیمه خود در مورد آن مشورت کنید.
شرایط و مقررات کلی
 • برنامه بیمه، از کارافتادگی را چگونه تعریف می‌کند
 • آیا موارد استثنای وجود دارد؟
 • آیا از قبل شروطی در برنامه بیمه وجود دارد که باید از آن‌ها مطلع باشید یا خیر؟
حق بیمه

 • هزینه این بیمه نامه چقدر خواهد بود؟
 • آیا همچنان در هنگام زندگی با وضعیت از کارافتادگی نیاز به پرداخت حق بیمه خواهید داشت یا خیر؟
مزایا

 • مقدار پولی که هر ماه دریافت می‌کنید
 • آیا مزایا مشمول مالیات می‌شوند؟
 • آیا مزایا در صورت تورم در اقتصاد، تعدیل خواهند شد؟
 • برای شروع به دریافت مزایا چقدر باید صبر کنید؟
 • آیا این طرح بیمه شامل مزایای ناتوانی‌ها و از کارافتادگی‌های جزیی خواهد شد؟
 • آیا می‌توانید پوشش خود را بدون معاینه پزشکی افزایش دهید؟
برنامه‌های فردی

 • آیا این بیمه نامه "قابل تجدید تضمینی" است؟ بدین معنی که شما معمولاً بدون نیاز به داشتن شواهد اضافی، حق تمدید بیمه نامه را دارید
برنامه‌های گروهی

لوازم تحریر فانتزی پسرانه میتواند هدیه ای عالی و به یاد ماندنی برای آنها باشد

در هنگام خرید حضوری ممکن است شما نتوانید از قیمت تک تک اجناس مغازه مطلع شوید، اما با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی می توانید پس از اطلاع از قیمت همه ی محصولات، لوازم التحریر مورد نظر خود را سفارش دهید. تنوع این محصولات به گونهایست که باید در تولید آنها علاوه بر انواع ملزومات هنرها و شاخههای مختلف نقاشی و طراحی، گروهها و طیفهای مختلف سنی یا حرفهای هم مد نظر گرفته شوند. لوازم تحریر فانتزی پسرانه میتواند هدیهای عالی و بهیادماندنی برای آنها باشد و در روحیهشان تنوع و تازگی ایجاد کند. خرید اینترنتی از سایتهایی که به طور تخصصی به عرضهی لوازم تحریر عمده میپردازند به مشتریان و صاحبان مغازههای لوازم التحریر کمک میکند با سرعت بالا و کمترین هزینه تمام تنوع محصولات نوشتافزاری را پیش رو داشته و با آگاهی از قیمتهای روز و امکان تطبیق و مقایسهی قیمتها بهترین خرید ممکن را انجام دهند. این تنوع بسیار زیاد باعث میشود خرید لوازم التحریر عمده به یکی از مهمترین دغدغههای صاحبان مغازههای نوشت افزاری تبدیل شود.

و مهم است که صاحبان مغازههای لوازم التحریر هر دو نوع را تهیه کنند. معلمان عزیز باید توجه کنند که همواره انواع مختلف این گیرههای مداد را همراه داشته باشند تا به کودکان راحتتر نحوهی قرار دادن انگشتان روی قلم را آموزش دهند. مربیان و مسئولان مدارس نیز میتوانند از لوازم کیوت مدرسه بهعنوان جایزه و هدیه برای تلاشهای شاگردان خود استفاده کنند. باشد. از ستهای دانشآموزی نیز مدلهای دخترانه و پسرانه به صورت مجزا تولید میشود. این نوع اقلام اغلب دارای کیفیت خوبی بوده و توسط برندهای عالی ارائه می شوند، قیمت آنها نیز به نسبت سایرین بیشتر است. اگر تشخیص دادهاید که فرزندانتان نسبت به انجام تکالیف بیرغبت هستند، میتوانید با خرید لوازم فانتزی مدرسه تمایل آنان را به درس و مشق تاحدودی افزایش دهید. سپس مشخصات دقیق هر محصول را پیدا کنید و در صورت تمایل میانشان مقایسه انجام دهید. اجبار تکلیف بههرحال برای کودکان و نوجوانان ناخوشایند است و روند انجام تکالیف و مطالعهشان را کند و دشوار میکند. با سفارش اینترنتی خرید لوازم التحریر عمده خود را به راحتی انجام دهید. شما میتوانید متناسب با نیاز خود یا فرزندان، و با آسانترین شیوه لوازم التحریر و سایر کالاهای مورد نیاز مدرسه و دانشآموز را سفارش دهید.

این محصولات متنوع و باکیفیت تمام نیازهای دانشآموزان را برای سال تحصیلی تامین میکند. اصولا محصولاتی که با این تم هستند مجموعه ای از لوازم التحریر هستند که برای مثال شامل پاکن و مداد و تراش و جامدادی هستند که با توجه به سیاست های فروشندگان لوازم التحریر به گونه ای طراحی می شوند که شاید شما فقط احتیاج به پاکن آن برای کودک خود داشته باشید اما کالا کودک شما را جذب میکند و باعث می گردد شما مجبور شوید کل آن مجموعه را خریداری کنید. لوازم التحریر صنعتیست با ظرفیتهای تولیدی بالا و به همین جهت تنوع محصولات در آن بسیار است. سایتهای اینترنتی فروش لوازم التحریر عمده با در دسترس قرار دادن لیست قیمت عمده لوازم التحریر در صدد ارائهی قیمتهای روز و مناسب، جهت تسهیل فرآیند خرید و فروش لوازم التحریر هستند. نوشت افزار طیف وسیعی از محصولات لوازم التحریر را شامل می شود که در این قسمت می توانید مجموعه ای پرکاربرد جهت نوشتن و کشیدن را بیابید. محصولات رنگ آمیزی به تنهایی طیف گستردهای از محصولات لوازم التحریر را شامل میشوند. به طور مثال اگر برای کارمندان شرکت خود به فکر خرید نوشت افزار هستید و نمی خواهید زمان را از دست بدهید براحتی میتوانید در فروشگاه اینترنتی تینو محصولات را با هم مقایسه و با کمترین هزینه ( چرا که خود فروشگاه وارد کننده اصلی نوشت افزارهای پناک ژاپن است و میتواند از مناسب ترین گزینه ها برای دفتر کاری شما به حساب آید ) خرید کنید و به راحتی در محل کار خود دریافت کنید.

پاک کن هایی هم که بیش از حد سفت هستند نمی توانند به درستی اقدام به پاک کردن خطوط نمایند و یا ممکن است منجر به پاره کردن کاغذ شوند. در گذشته های نه چندان دور از گچ تخته سیاه برای نوشتن در مدارس استفاده می شد و معلمان و دانش آموزان موظف به نوشتن روی تخته سیاه با گچ بودند. همچنین باید به مقطع تحصیلی دانش آموزان در تهیه لیست لوازم التحریر دقت کرد. از طرفی نوشتن با مدادهایی که نوک خیلی سفت دارند برای بچه ها دشوار است، ضمن اینکه این جور مدادها بعد از تراشیده شدن خیلی تیز می شوند و ممکن است در حال شیطنت و بازی در چشم دانش آموز فرو روند. در صنعت نوشتافزار به علت تنوع بالای محصولات و تفاوت قیمتها، آگاهیبخشی به مشتریان و نیازسنجی از کالاهای پرکاربرد مصرفی آنها میتواند گامی بزرگ در راستای تسهیل فرایند خرید لوازم التحریر عمده باشد. برقراری ارتباط خوب و مؤثر میان دانشآموزان و اولیای مدرسه با کمک چنین هدایایی تسهیل میشود.

منبع: پینسیل

پخش عمده لوازم جانبی کامپیوتر خادمی

اسپیکرها در ابعاد مختلفی تولید می شوند و احتمالا اولین مسئله ای که در هنگام خرید اسپیکر موردتوجه شما خواهد بود. برای مثال اگر باتری گوشی هوشمند 4500 میلیآمپر ساعت باشد، به پاوربانکی با حداقل ظرفیت 10000 میلیآمپرساعت نیاز داریم، پس خرید یک پاوربانک 5000 یا 6000 میلیآمپرساعت کاری بیهوده خواهد بود؛ چراکه یا نمیتواند به صورت کامل باتری گوشی را شارژ کند یا اینکه با تنها یک بار شارژ کامل دستگاه، شارژ باتری پاوربانک تمام شده و زمان بیشتری را باید صرف شارژ مجدد آن کرد.به این نکته توجه داشته باشید که ظرفیت اسمی پاوربانکها با ظرفیت واقعی آنها تفاوت دارد و دلیل آن هدررفت انرژی در هنگام تبدیل ولتاژ و جریان است. پاوربانک حرفهای پاوربانکی است که از امکاناتی چون درگاههای شارژ ورودی و خروجی متعدد از نوع Micro USB، Lightning، USB A و USB C، شارژ همزمان چند دستگاه، شارژ سریع، ظرفیت بالای شارژدهی و چراغ قوه برخوردار باشد. امکاناتی مانند تعداد درگاه خروجی و شارژر سریع نقش تعیین کنندهای در قیمت پاوربانک دارند.


تعداد درگاه خروجی بیش از یکی و حداکثر تا 5 عدد بین شارژرهای همراه مرسوم است که ارتباط مستقیمی نیز با ظرفیت پاوربانک دارد. تعداد درگاه خروجی در پاوربانک از آن جهت اهمیت دارد که به شما امکان شارژ همزمان چند دستگاه را میدهد. تعداد مدلهای گوشی و ساعت هوشمندی که از شارژ بیسیم پشتیبانی میکنند روبه افزایش است. برای مثال اگر شارژ باتری گوشی بالای 75 درصد باشد، از ولتاژ 5 ولت، بالای 50 درصد، از ولتاژ 9 ولت و اگر زیر 20 درصد باشد از ولتاژ 12 ولت برای شارژدهی استفاده میکند.QC 4.0 در پاوربانکهای حرفهای و گرانقیمت ارائه شده و البته زمانی موثر است که گوشی هوشمند شما نیز از این استاندارد کوییک شارژ پشتیبانی کند. اگر پاوربانک از چند درگاه خروجی پشتیبانی کند دیگر نیاز به صرف زمان برای شارژ نوبتی دستگاهها نیست؛ بلکه به صورت همزمان میتوان از درگاههای خروجی پاوربانک برای شارژ کردن استفاده کرد.البته هنگام شارژ همزمان چند دستگاه، توان خروجی کل، نسبت به زمانی که تنها از یک درگاه استفاده میشود کاهش پیدا میکند؛ به این معنی که عموما سرعت شارژ در زمانی که از یک درگاه استفاده میکنید بیشتر از سرعت شارژ در زمان اتصال چند دستگاه به پاوربانک است.تعدد و تنوع درگاههای ورودی نیز دارای اهمیت است.

پخش عمده لوازم جانبی کامپیوتر خادمی

اگر در لیست خرید شما یکی از جدیدترین لوازم جانبی موبایل است و قصد خرید محصولی با کیفیت و با قیمت مناسب دارید، به شما تبریک می گویم، چرا که به جای درستی برای این هدف انتخاب کردهاید! دیجی کالا علاوه بر ارائه خدمات در قالب وبسایت، محصولات را در اپلیکیشن موبایلی خود نیزبه کاربران عرضه میکند که میتوانند با کدهای تخفیفی از قبیل: کد تخفیف اپلیکیشن دیجی کالا، کد تخفیف خرید از اپلیکیشن دیجی کالا، کد تخفیف سایت و اپلیکیشن دیجی کالا و کد تخفیف رایگان اپلیکیشن دیجی کالا با تخفیف خرید خود را انجام دهند. بر خلاف امانالله خان، نادرخان و ظاهر شاه قصد ایجاد پایتخت جدید را نداشتند و بدین ترتیب کابل همچنان کرسی دولت این کشور باقی ماند. محصولات اصل علاوه بر دارا بودن کیفیت مناسب، امنیت کالاها را نیز برای کاربر تضمین می کند. فرنا با چندین و چند سال سابقه درخشان در زمینه فروش لوازم جانبی گوشی همراه توانسته است نظرات کاربران و مشتریان را به خود جلب کند.


به این سیستم ها اصطلاحا 2.1 گفته می شود. بررسی این موارد، سبب میشود تا بتوانید یک سیستم صوتی خانگی خوب انتخاب نمایید. توان خروجی نشاندهنده میزان صدایی است که از اسپیکر شنیده میشود. QC 2.0 میتواند با نهایت توان 18 وات باتری دستگاه را شارژ کند.QC 3.0 در سال 2016، امکان استفاده از ولتاژهای مختلف در بازه 3.6 تا 22 ولت را برای شارژ باتری گوشی هوشمند فراهم میکرد. باندهای ستونی در انواع وات ها و اندازه های مختلف تولید می شود. همچنین شما می توانید لوازم جانبی مخصوص گوشی خود را از برند سازنده آن در این فروشگاه خریداری کنید. تناسب ظرفیت پاوربانک با ظرفیت باتری دستگاه بیشترین اهمیت را دارد. شما میتوانید در فروشگاه آنلان فرنا لوازم جانبی را مشاهده کید که می تواند تلفن شمار را همیشه در شارژ نگه دارد، آن را در برابر لکهها و چربی دست در امان نگه دارد و همچنین مشکلات کمبود حافظه گوشی شما را یکبار برای همیشه حل کند. فراموش نشود که هم پاور بانک و هم خود گوشی یا گجت باید از شارژ سریع پشتیبانی کند.

بک لینک کامنتی یا (Comment Backlink) چه مزیتی برای سایت ما دارد؟

بک لینک کامنتی یا (Comment Backlink) رو احتمالاً خیلی از شما دوستان می شناسید. اما سعی کردیم در این مطلب به طور دقیق تری لینک سازی در کامنت ها رو بررسی کنیم.

بک لینک کامنتی یعنی چی؟

وقتی شما در بخش نظرات سایت ها یا همان دیدگاه ها، نظری درج می کنید یا به اصطلاح کامنت می گذارید، اگر در محتوای دیدگاه شما، لینکی هم درج کنید، شما یک بک لینک کامنتی از اون سایت دریافت کردید. البته خیلی از سایتها اجازه درج لینک در محتوای کامنت های خودشون رو نمی دن و بعضی از سایت ها هم با شرایطی خاص این امکان رو فراهم می کنند.

انواع لینک ها در بک لینک های کامنتی

لینک های کامنتی نوفالو (nofollow)

معمولاً لینک های خروجی وب سایت ها نوفالو هستند. در مورد انواع لینک قبلا به طور کامل توضیح دادیم. اگر با این مورد آشنایی ندارید، پیشنهاد می کنیم ابتدا مبحث آشنایی با انواع لینک هارو ملاحظه بفرمایید

کامنت بک لینک follow (فالو)

کم پیش میاد که سایتی لینک های خروجی خودش خصوصا در بخش کامنت های سایت رو فالو قرار بده. حتماً می دونید که وقتی سایتی به منبعی اشاره می کنه، یعنی به نوعی قصد داره به اون منبع استناد کنه. بنابراین اگر لینکی فالو از سایتی در سایت شما قرار بگیره، به این معناست که شما کراول شدن این سایت رو تایید کردید و اون سایت رو منبع معتبری معرفی می کنید.

اگر خلاف این مورد باشه و سایت مقصد، سایتی اسپم یا نامناسب باشه، احتمال این که از اعتبار شما هم کاسته بشه زیاد هست.

بک لینک کامنتی کاربر محور (ugc)

این حالت معمولا بهترین حالتی هست که برای بک لینک کامنتی می تونیم در نظر بگیریم. چون لینک های ugc لینک هایی هستند که کاربران درج کردند و چون نظرات متعلق به کاربران هست، بهتره لینک های این بخش از نوع ugc باشند. با این کار مسئولیت مقصد لینک رو از دوش خودتون بر می دارید.

اهداف لینک سازی کامنتی

لینک سازی در کامنت معمولا به اهداف خاصی انجام می شه که چند مورد رو ذکر می کنیم.

بک لینک کامنتی (comment backlink)
بک لینک کامنتی (comment backlink)

ساخت comment backlink به صورت طبیعی

گاهی ما هدف خاصی از درج بک لینک در کامنت ها نداریم و صرفا به دلیل نیازی که احساس می شه، لینکی در محتوای کامنت قرار می دیم. چون ممکن هست افرادی با هدف لینک سازی اقدام به درج لینک در نظرات سایت ها کنند که در این میان، بعضی بک لینک های کامنتی هم واقعا طبیعی ایجاد می شن و هدف لینک سازی و کسب رتبه در نتایج گوگل شاید اصلا به عنوان هدف برای این افراد مطرح نباشه یا به عنوان اولویت آخر محسوب بشه.

این روش جزو روش های با کیفیت در لینک سازی کامنتی محسوب می شه.

ساخت بک لینک کامنتی با هدف برند سازی

یکی دیگه از اهداف لینک سازی کامنتی اینه که برای سایت خودمون برند سازی کنیم. این می تونه با ایجاد یک جو چالشی در بخش نظرات سایت های پر بازدید باشه. به عنوان مثال می تونید با اسم برند سایتتون که به سایت شما لینک شده، موضوعی رو در مورد اون صفحه به چالش بکشید و نظر بقیه کاربرهارو به خودتون جلب کنید.

البته در لینک سازی کامنتی باید خیلی به کیفیت متنی که می نویسید و پیامی که می ذارید دقت کنید. به همون میزان که لینک سازی در نظرات می تونه روی برند تاثیر مثبت بذاره، می تونه به ضرر شما هم تمام بشه.

این روش رو هم می تونیم جزو روش های با کیفیت در ایجاد بک لینک های کامنتی بدونیم.

لینک سازی در کامنت با هدف افزایش سرعت ایندکس

خیلی از مواقع ممکن هست برای سریع تر ایندکس شدن صفحات سایت یا رپورتاژهای خودتون تصمیم بگیرید که در سایت های مختلف کامنت درج کنید و لینک سایت یا رپورتاژتون رو قرار بدید. باید خدمتتون عرض کنیم که این روش گرچه روش مناسبی به نظر می رسه اما باید با احتیاط و صحیح انجام بشه.

منبع:

https://neshoonet.ir/comment-backlinks/

داروخانه اینترنتی محصولات زناشویی


خلق ارزش در یک داروخانه آنلاین یعنی، دادن امکان مقایسه بین کالاهای گوناگون، پیدا کردن بهترین قیمت فروش و البته ارسال سریع و مناسب به نقاط مختلف کشور. ضمن اینکه باید در نظر داشت که اغلب داروهایی که از راه دهان یا به صورت تزریق مصرف میشوند، به یخچال مناسب احتیاج دارند و اگر این داروخانههای آنلاین به هر دلیلی چنین مهمی را فراموش کنند و در روند حملونقل دارو از داروخانه تا مصرفکننده، دارو در شرایط غیراستانداری قرار بگیرد، چه خطراتی در کمین بیماران است. به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی «مثبت سبز»، گسترش رسانههای دیجیتال و امکان تبادل اطلاعات از طریق فضای مجازی باعث به وجود آمدن تعامل میان کاربران اینترنت، شرکتها و سرمایهگذاران مختلفی شده ضمن آنکه قابلیتهای تجارت، خریدوفروش کالا و خدمات را از شکل سنتی خود جدا کرده و دنیای تازهای را به روی فروشندگان گشوده است. بعد از آغاز همهگیری کرونا فناوری فروش داروهای دارای نسخه به صورت آنلاین در بسیاری از کشورها گسترش پیدا کرد و حتی «داروخانه آمازون» به عنوان زیر مجموعهای از مارکتپلیس آمازون، در همین دوران شروع به کار کرد، اما سازمان بهداشت و معاونت غذا و داروی کشور ما حتی برای فروش آنلاین داروهای بدون نسخه (OTC) هم به داروخانههای آنلاین اجازه فعالیت نداده است.


ما با مشتری دریافت کننده این دارو هم صحبت کردیم؛ او گفت چند روز دنبال این دارو بوده و وقتی احساس میکند این دارو در داروخانهها کمیاب شده با این پلتفرم تماس میگیرد و این استارتاپ با سرعت زیاد و خدمترسانی عالی دارو را به دستش میرساند. اما این همه ماجرا نیست چراکه خدمترسانی استارتاپهایی که درموردش حرف میزنیم در حوزه درمان و سلامت است یعنی دقیقاً با جان انسانها سروکار دارد و کوچکترین خطایی میتواند منجر به از بین رفتن یک زندگی شود. تاکید بر اهمیت استفاده از فناوریهای نوین ارتباطی در شرایط فعلی دارد. حوزه دارو و درمان در شرایط عادی همیشه با حواشی مرتبط با خطای پزشکی و درمانی مواجه است و حالا تصور کنید در وضعیت بحرانی کرونا که دامنگیر تمام کشورهاست دسترسی بدون نظارت و چهارچوب افراد به دارو و تجویز خودسرانه برخی مکملها احتمالاً چه پیامدهایی به دنبال خواهد داشت. علاوه بر استفاده از توضیه ها و پشنهادات روانشناسی و اخلاقی برای برطرف کردن این مشکل استفاده از دارو نیز توسط پزشکان تجویز می شود. این امر سبب می شود تا با خیال راحت اقدام به خرید کنید و این چیزی است که تمامی مشتریان در قرن بیست و یکم به دنبال آن هستند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، اگر تمایل دارید انواع دارو و مکمل را با خرید راحت و بی دردسر خریداری کنید بهتر است با داروخانه آنلاین داروبوم آشنا شوید. در داروخانه انلاین شفا به عنوان بزرگترین داروخانه مجازی ایران برای هر محصول اصلاعاتی از قبیل : معرفی و ارائه محصولات به همراه نحوه مصرف، مشخصه، موارد مصرف، کاربرد، اجزاء تشکیل دهنده، شرکت و کشور سازنده، قیمت مصرف کننده و همچنین ارائه اطلاعات دقیق و کاربردی از محصول برای انتخاب صحیح و راحت شما درج شده است. در داروخانه انلاین شفا شما میتوانید مکمل های نایاب و کم یاب و محصولات مختلف دارای تاییدیه و برچسب اصالت از وزارت بهداشت ایران از قبیل محصولات بهداشتی و زیبایی برند های ژوت، کامان، مای (MY)، سی گل، سینره، فیس دوکس، درماتیپیک، اریکه، الارو، مانند قرص جوانساز پوست و انواع کلاژن، کرم مرطوب کننده، کرم ضد چروک، ضد آفتاب، مرطوب کننده، سرم روشن کننده، بی بی کرم، شامپو های ضد شپش، شامپو ضد ریزش مو، شامپو ضد شوره، قرص ضد ریزش مو، قرص کلاژن ساز، اورلین، اگزاسین، ژل فمی کر و همراه تجهیزات پزشکی، تجهیزات پزشکی خانگی، درمانگاهی و لوازم پزشکی مصرفی و محصولات ارتوپدی برند های Beurer، Pic، و دستگاه های تست قند خون Glucocard، AVAN، ROCH و سایر اقلام نظیر مکمل بدنسازی برند های ژن استار محصولات پروتئین وی، پروتئین ایزوله، پروتئین کازئین، بی سیایای، مکمل گلوتامین، مکمل آرژنین، مکمل آلانین، مکمل تائورین، مکمل لوسین، مکمل پمپ، مکمل کراتین، مکمل مولتیویتامین، مکمل کربوهیدرات، بهترین گینر، ال کارنیتین، ال آرژنین و آمینو انرژی و مکمل های دارویی، تغذیه ای و مولتی ویتامین و مینرال و محصولاتی مانند قرص جوشان، پودر کلاژینو، شربت ردیوسید، شربت ایمیونس، اورامین اف، کپسول ماکاویت اف یوروویتال، ایمونو پرو گلد ایزومکس، مکمل های غذایی کلسی پاور، شربت کلسی پاور (جدید)، سیترابن، دی تری فورت، فرو-دین، مگنیفورت، مولتی وگان، زینک پاور، استئوکینون، شربت استئوکینون، آرترولیستیکا، آوودین، کلگارد، میکسودین، ترادامیکس، پاورفیت، کورکومکس، شربت برون کلد هلث اید، کپسول ژلاتینی اورتو بن پلاس، او پی دی فارما، قرص هیرویت، قرص مگنیفورت، قرص فیفول، قرص wellwoman و wellman، قرص کبد چرب، قرص بیوتین، قرص جینسینگ، قرص لاغری، قرص زینک پلاس، پودر کلاژن،مکمل دارویی پروبیوتیک، قرص کم خونی، و تقویت سیستم ایمنی و داروهای کرونا و انواع مایع ضد عفونی الکلی و انواع ماسک سه لایه، داروهای ضد افسردگی، محصولات بهداشتی بانوان و محصولات جنسی و زناشویی برند های کدکس، چرچیلز، ایکس دریم مانند اسپری تاخیری، قرص درمان زود انزالی، تقویت قوای جنسی، قرص افزایش میل بانوان، بی بی چک و محصولات کودک مانند شیرخشک آپتامیل، نان، سرلاک، غذای کودک را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت در اسرع وقت تهیه نمایید.


در صحبت با پزشک داروساز یکی از داروخانههایی که بعد از ابلاغیه وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو پیرامون ممنوعیت همکاری داروخانهها با استارتاپهای آنلاین دارو، این فرآیند را در داروخانهاش متوقف کرده بود متوجه شدیم در دورهای که این خدمت را ارائه میکرده هم مشتریها بسیار راضی بودهاند هم داروخانه رونق داشته است. علاوه به این افراد، معاون وزیر ارتباطات هم نسبت به سخنان جهانپور و موضع او در برابر فروش آنلاین دارو واکنش نشان داد. نریمان صدری، عضو هیئتمدیره انجمن شرکتهای دانشبنیان سلامت نیز به تصمیمات وزارت بهداشت در قبال استارتاپهای سلامت واکنش نشان داد و گفت: «در صنعت سلامت گروهی هستند که علاقهمندند تا این تحول و انقلاب که تکنولوژی در صنایع دیگر ایجاد کرده، وارد حوزه سلامت بالاخص درحوزه توزیع دارو هم شود. در این نظرسنجی از بین کسانی که داروهای تجویزی را بصورت آنلاین خریداری کردهاند، ۳۱ درصد برای اولینبار در سال ۲۰۲۰ به دلیل بیماری همهگیر کرونا این کار را انجام دادهاند و ۷۲ درصد از این تجربهگران خرید آنلاین دارو گفتهاند که در آینده هم دوباره این کار را انجام خواهند داد. اعلام کرد که فروش دارو در داروخانههای آنلاین و فروش اقلام غیردارویی قابل فروش در داروخانههای آنلاین در سایر فروشگاههای آنلاین مجاز نیست و از مردم خواست که این موارد را جهت پیگیری قانونی گزارش کنند.


https://binoskhe.com/

بهترین و ارزان ترین نرم افزار حسابداری کاربردی برای صنف های مختلف

بهترین و ارزان ترین نرم افزار حسابداری کاربردی برای صنف نقاشان خودرو چیست ؟ مسئولیت فروشنده در قبال مشکلات نرم افزاری که گاهی باعث از بین رفتن اطلاعات میگردد چیست؟ Bashiri manesh, and Shahrokhi, 2012) در پژوهش خود با عنوان ارزیابی درک دانشجویان حسابداری از تجربه یادگیری دروس دانشگاهی به این نتیجه رسیدند که دانشجویان رشته حسابداری دارای سطح مناسبی در رابطه با مبانی حسابداری برخوردارند ولی سطح یادگیری آنها در رابطه با سایر مباحث مربوط به حرفه یا مسائل روز حرفه مناسب نیست (Mojtahedzadeh, and Alawi Tabari, 2010) به بررسی دانش و مهارتهای موردنیاز برای دانشآموختگان مقطع کارشناسی حسابداری دیدگاه استادان دانشگاه، شاغلان در حرفه و دانشجویان حسابداری (بررسی موردی استان آذربایجان غربی) پرداختهاند. در این پژوهش مصاحبههای دقیقی با 15 نفر از زنان حسابداری که تصمیم گرفتهاند شغلشان را عوض کنند و یا کلاً از حرفۀ حسابداری خارج شوند و نیز 15 نفر دیگر که پس از سالها فعالیت و کسب تجربه در حرفۀ حسابداری شغل خود را تغییر دادهاند و یا کلاً از حرفۀ حسابداری خارج شدهاند، انجام و عوامل مؤثر بر تصمیم یا اقدام آنان بررسی و گزارش شد. ۱۸- سرفصل ها در نرم افزار چند سطحی می باشند؟ در این قسمت نیز شیوه معرفی صندوق به نرم افزار هلو را برای مدیریت کالاها و خدمات فروش رفته یاد میگیرید.

به عنوان مثال پشتیبانی در این زمان ۲۴ ساعته میباشد یا به دلیل نداشتن نیروهای کافی پشتیبانی و خدمات معمولی هم ارائه داده نمیشود؟ ما علاوه بر آموزش سرفصل های استاندارد ، کلاس را به صورت پروژه محور جلو میبریم و تلاش ما از این نحوه آموزش کسب آمادگی لازم برای ورورد به بازار کار میباشد. آیا فروشنده در زمانهای خاصی مانند چهار ماه اول سال که اوج فعالیت حسابداران و زمان ارسال اظهارنامه مالیاتی میباشد خدمات اضافه و خاصی در نظر میگیرد. در طراحی نرم افزار در نظر گرفته شده است و آیا نرم افزار ایراد خاصی ندارد؟ هر چه تعداد راه های ارتباطی بیشتری با شرکت وجود داشته باشد بهتر است. آیا محدودیتی از نظر تعداد سرفصلها وجود دارد؟ تعداد زیاد نماینده در سطح کشور و به ویژه شهر محل استقرار نرم افزار مزیت مهمی است که در این خصوص حتماً باید بررسی لازم را انجام دهید. در صورتی که نصب توسط فروشنده انجام نمیشود آیا جهت نصب و راه اندازی نرم افزار، راهنمایی لازم به خریدار ارائه میشود یا نه و آیا این راهنمایی مشمول هزینه است یا نه؟ شرکتهای پیمانکاری، شرکتهایی هستند که به طور همزمان چندین پروژه را به عهده گرفته و با افراد مختلف قرارداد میبندند به همین دلیل نیاز است به ازای هر پروژه و قرارداد گزارش حسابداری جداگانه تهیه شود.

https://accniaz.com/product/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1/

آیا امکان برگشت اطلاعاتی که به هر دلیل حذف می شوند وجود دارد یا نه؟ در صورتی که شرکت فروشنده نماینده های زیادی در کشور یا شهر شما نداشته باشد احتمال اینکه در زمان نیاز به پشتیبانی یا خدمات با مشکل مواجه شوید وجود دارد. ۱۲- آیا فروشنده در شهر یا نزدیک محل فعالیت شما نماینده ای دارد؟ ۱۹- آیا سرفصل های حسابداری یا همان کدینگ حسابداری به صورت پیش فرض در نرم افزار وجود دارد یا نه؟ سرفصل حسابها در نرم افزار مورد نظر چند سطحی میباشد:۳، ۴، ۵، ۶ و … 4-نرم افزار quick books : رسیدها ، مالیات و هزینه ها توسط نرم افزار quick books ثبت و بررسی میشود و نظم خوبی به واحد حسابداری می دهد . صالحی و رستمی (2010) به این نتیجه رسیدهاند که شرکتهای ایرانی نمیتوانند با دادههای در دسترس خود تصمیمات خوبی بگیرند. 1993)، انتظار دارد سودهای فصلی حسابداری در شرکتها، توانایی کاهش خطاهای فعلی را در پیشبینی تولید ناخالص داخلی داشته باشد و دقت پیشبینی را به طرز چشمگیری افزایش دهد.

آیا تفاوتی در خدمات ارائه شده در زمان پشتیبانی رایگان و قرارداد تمدید شده وجود دارد؟ نرم افزار حسابداری می تواند برای گزارشات از قالبهای از پیش آماده شده استفاده و در صورت نیاز گزارشی را بصورت خاص برای خود طراحی کند. در نرم افزار وجود دارد؟ موافق بودن: یکی از مهمترین صفات زیرمجموعه موافق بودن برای موفقیت در تدریس حسابداری، صفت اعتماد است. یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری در حال حاضر در ایران برای کسب و کارهای کوچک. در این نسخه امکانتی مثل عملیات انبار، گردش چک، سفارش لیستی، عملیات چند انباره، ثبت چک امانی، مشخص کردن سطح دسترسی برای کاربران، تبدیل سندهای دائم به موقت و برعکس، استفاده از بارکدخوان، تسویه فاکتور به فاکتورر، مغایرتگیری از بانک و … آیا امکان افزودن سطح حساب جدید به نرم افزار وجود دارد و آیا این کار به صورت رایگان انجام میشود یا خیر؟ در هر سطح چه امکاناتی در نظر گرفته شده است؟ رابط کاربری زیبا و پیشرفته قیاس آن را از رقبای سنتی خود متمایز کرده و باعث میشود تا در ساعات طولانیمدت حسابدار خستگی کمتری را حس کند.

تاکید بر لزوم تسریع واکسیناسیون و رعایت دستورالعمل‌ها

با اشاره به اینکه اکنون در بازوی صعودی موج ششم کرونا هستیم، گفت: این صعود سرعت بالایی هم دارد. فکر می‌کنم حدود ۳ تا ۴ هفته آینده به همین شکل درگیری با بیماری وجود داشته باشد و تصورات این است که تا حدود یک ماه ‌و نیم در قله پیک بمانیم. البته این موضوع در کشورهای مختلف متفاوت است، برخی مدت طولانی‌تری در قله ماندند و برخی سریع‌تر به روند نزولی رسیده‌اند.

وی با تاکید بر لزوم تسریع واکسیناسیون و رعایت دستورالعمل‌ها، اظهار کرد: ۴۰ روز قبل پیش‌بینی افزایش موارد را داشتیم و ممکن است از اواسط اسفندماه به قله پیک برسیم.

این اپیدمیولوژیست ادامه داد: الزاما نیاز نیست همه به این سویه از کرونا بیمار شوند، تا ایمنی جمعی حاصل شود. ایمنی جمعی یعنی کسانی که واکسن زدند و کسانی که بیمار شدند؛ اگر این شاخص به درصد قابل توجهی برسد، روند پیک کاهشی می‌شود.

عشرتی تاکید کرد: تزریق واکسن موضوع بسیار پر اهمیتی است. در این بین رعایت دستورالعمل‌ها برایمان زمان می‌خرد تا پوشش واکسیناسیون بویژه دز سوم را افزایش دهیم و کادر درمان هم فرصت ارائه خدمات کافی به بیماران را داشته باشند تا به این ترتیب مرگ و میر ناشی از بیماری کاهش یابد.

وی افزود: تزریق واکسن جلوی ابتلا به انواع شدید بیماری، بستری و مرگ را می‌گیرد. ابتلا به فرم‌های خفیف بیماری چندان مشکل‌زا نیست. بیشتر مشکل با عدم تزریق واکسن و ابتلای شدید به امیکرون است که ادامه این روند ممکن است به افزایشی شدن روند مرگ و میر منتهی شود.

عشرتی با اشاره به اینکه افزایش ابتلای سنین زیر ۱۸ سال به کرونا از آبان ماه آغاز شده است، بیان کرد: نسبت ابتلا در این گروه سنی افزایش یافته است؛ اما خوشبختانه مرگ در این گروه سنی زیاد نیست. این نشان می‌دهد بچه‌ها بیشتر ولی سبک‌تر به بیماری مبتلا می‌شوند. عمده نگرانی ما این است که کودکان می‌توانند انتقال دهنده بیماری باشند چون بی‌علامتی در آنها بیشتر است.

وی در خاتمه تاکید کرد: وفاداری به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بسیار راهگشا است؛ از طرفی اگر نوبت دز سوم واکسن‌مان رسیده است نباید زمان را از دست بدهیم و دنبال نوع خاصی از واکسن بگردیم. هر واکسنی که در دسترس باشد، بهترین واکسن است.

یکی از معروف ترین مدل های پمپ کارواش برتولین


اما در مورد باغ های بزرگ استفاده از نوع دو خروجی مناسب تر است. دستگاه تایمر آبیاری آمیکو در دو نوع تک خروجی و دو خروجی عرضه میشوند که برای بسته به کاری که دارید میتوانید یکی از آنها را تهیه کنید. آیا می خواهید در یک فضای کوچک پرورش طیور را تجربه کنید ؟ شاید بد نباشد بدانید که در صورتی که مرغها احساس سرما کنند ، قادر به تخم گذاری نمی باشند پس حتی در یک سالن کوچک خانگی نیز برای داشتن تخم مرغ در فصل سرما ، لازم است موضوع گرمایش سالن را جدی بگیرید. باید توجه نمایید که آبخوری سالن به گونه ای باشد که احتمال ریزش آب به کف سالن بسیار کم باشد چون این موضوع سبب ایجاد رطوبت بیش از حد در سالن شده که برای پرورش طیور مناسب نمی باشد. قیمت کارواش خوب و باکیفیت همواره از کارواش های بی کیفیت بالاتر می باشد و همین امر سبب شده که بسیار از افراد بدنبال کارواش های با قیمت پایین کشیده شوند. این موضوع علاوه بر تنظیم و افزایش رطوبت ، باعث کاهش دما نیز می گردد .

استفاده از سیستم های مه پاش می تواند محیط را مطبوع کرده و دما را کاهش دهد. همانطور که می دانید با رشد روزافزون جمعیت و نیاز آنها برای تامین مواد غذایی که شامل سبزیجات و میوه های غیر فصلی است، مواجه هستیم از این رو پروش دهندگان سیستم گلخانه ای، بر آن شدند تا با پرورش محصولات غذایی، نیازهای مصرف کنندگان را، برای تمام فصل ها تامین کنند. گلخانه ها مکان های بسته ای هستند و برای پرورش گیاهان و میوه های خاصی به کار می روند. به همین خاطر می توان با استفاده از سیستم های مه پاش آب مورد نیاز آنها را تامین کرد و از طرفی مکان کشت آنها را نیز مرطوب نگه داشت تا دمای محیط برای آنها کنترل شود. این دستگاه نیمه صنعتی در مکان های مختلفی مانند گلخانه، مرغداری، دامداری، سالن پرورش قارچ، استخر، رستوران و… این کنترلرهای آبیاری گزینههای خوبی برای گلدانها ، باغچه ، مزرعه کوچک ، روفگاردن و … در هر صورت برای اینکار شما به کلیه مواردی که در لیست زیر می آید نیاز خواهید داشت. یک سیستم رطوبت ساز مرغداری چه در هوای مرطوب و چه در هوای خشک باعث ایجاد برودت می شود اما در هوای خشک خنک شدن بیشتر حس می شود.

این مزیت باعث افزایش طول عمر بیشتر پمپ و افزایش راندمان کاری آن می شود. عمدتا انواع مختلفی از پمپ کارواش صنعتی برتولینی، با فشارهایی از ۱۱۰ تا ۱۰۰۰ بار در دقیقه میزان آب دهی ۷٫۷ تا ۲۰۰ لیتر طراحی و تولید می شوند.

https://abniro.com/bertolini-car-wash/

یکی از معروف ترین مدل های پمپ کارواش برتولینی، سری TML 1520 نام دارد که از آن در جهت نظافت و کارواش ۲۰۰ بار استفاده می شود. شایان ذکر است که پمپ کارواش برتولینی ۲۰۰ بار توانایی و قابلیت حداکثر ۱۵ لیتر در دقیقه را دارد. این نوع پمپ برای راه اندازی و شروع به کار خود به یک عدد الکتروموتور با ۷٫۵ اسب بخار که به واسطه کوپلینگ به پمپ وصل می شود نیازمند می باشد. معمولا این نوع پمپ همراه با شیر فشارشکن و پیچ تنظیم روغن به فروش می رسد.

بنابراین سیستم کنترل کننده رطوبت و سرمایش داخل سالن نیز از جمله لوازم مرغداری ضروری می باشد. بنابراین استفاده از سیستمهای سرمایشی و مه پاش در فصل تابستان بسیار ضروری می باشد. باید بدانید که سالن مرغداری به علت فضولات پرنده و رطوبت و سایر عوامل ، همواره در معرض آلودگی ها و تکثیر میکرو ارگانیسم ها می باشد بنابراین یکی از موارد بسیار مهم در نگهداری سالن از وجود آلودگی و بیماریها ، ضد عفونی سالن مرغداری می باشد . در این روش با استفاده از یک عدد پمپ و لوله کشی های مورد نظر ، آب را با فشار بالا از طریق نازل ها خارج می کنند و آب تبخیر می شود و باعث کاهش دمای مرغداری و همچنین کاهش میزان گرد و غبار و بو ها در مرغداری می شود. استفاده از کارواش های اتوماتیک نه تنها موجب افزایش کیفیت شستشو خودرو گردیده و زمان شستشو و خشک کردن آن را به نحو قابل توجهی کاهش داده است، بلکه یک روش سازگار با محیط زیست می باشد و موجب صرفه جویی قابل ملاحظه ای در میزان مصرف انرژی، آب و ماده شوینده می گردد. هر چقدر که میزان فشار دستگاه رطوبت ساز مرغداری افزایش بیابد مقدار تبخیر و کاهش دما افزایش می یابد.

پس دومین مطلب آگاهی و شناخت کامل کلیه لوازم مرغداری می باشد. برای کار با مه پاش از پنل برقی با ریموت کنترل و تایمر استفاده می شود. با این تفاوت که به جای آب از گلاب برای مه پاشی استفاده می گردد. اگر این گلاب پاشی به صورت ابری و به شکل پودر شده باشد تاثیر بیشتری بر جای می گذارد. به شما بازدید کننده ی گرامی پیشنهاد می شود با تماس با کارشناسان و متخصصان ما در زمینه ی فروش کارواش، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید. همچنین میتوانید در مخزن آب از مواد ضدعفونی کننده نیز استفاده کنید و تمام ویروسها و میکروبهایی که در بدن مرغها هستند را از بین ببرید. امتیاز GPM نمایندگی پمپاک در تهران را در کتابچه راهنمای کاربر خود در مقابل منبع آب مورد استفاده خود بررسی کنید. برای بیرون ریختن قطعات یدکی پمپ کارواش ، این مراحل را دنبال کنید. پمپ های کارواش با فشاری خیلی سریع تر و عمیق تر از شلنگ لوله، سطح را تمیز کند و همینطور آب کمتری مصرف می کند.

کسب درآمد از کوتاه کننده لینک


برخی از این سایتها هستند که حتی به شما اجازه میدهند تا URL آن را نیز ویرایش کنید و آن را اختصاصی کنید. برخی از سایتها هستند که برای خودشان کوتاه کننده ی لینک اختصاصی دارند. همچنین برخی از وبسایتها با هدف جذب مشتری و افزایش ترافیک سایت، یک استراتژی بازاریابی پیامکی طراحی میکنند. اما شاید عمدهترین مشکلی که داشته باشد این است که این سایت، امکان ثبتنام را برای کاربران فراهم نکرده است و به همین دلیل، شما نمیتوانید لینکهایتان را مدیریت کنید. برای مثال نمیتوانید در پست اینستاگرامی یا توئیت خود هر تعداد که میخواهید کاراکتر بگذارید پس مجبور هستید با استفاده از کوتاه کننده های لینک، در کاراکتر های خود صرفه جویی کنید و راه را برای کلمات مفید دیگر باز کنید. TinyURL یکی از بهترین سایتهای کوتاه کننده لینک در دنیا است که کار کوتاه کردن لینک را به سادگی برای کاربر انجام میدهد. در اینجا معمولاً لینکها نسبتاً بلند هستند و برای زیباتر شدن پست، بهتر است که از لینک کوتاه استفاده کرد.

بجای اینکار، میتوان از سایت های کوتاه کننده لینک استفاده کرد. مثلاً برخی از شبکههای اجتماعی، محدودیتهایی را از لحاظ تعداد کاراکتر، برای ارسال پست اعمال کردهاند که با انجام اینکار، میتوان هم پست را زیباتر کرد و هم کاراکترهای بیشتری را قرار داد. به این صورت شما میتوانید پس از ثبت نام رایگان در سایت و ساختن لینک منحصر به فرد خود، آن را در شبکههای اجتماعی، انجمنها و یا وبسایتهای مختلف منتشر کنید تا به ازای هر کلیکی که روی آن انجام میشود، درآمدی به شما تعلق بگیرد. اغلب نام دامنه تغییر مسیر یافته کوتاهتر از نام اصلی است. سایر کاربردهای کوتاه سازی URL برای “زیباسازی” لینک، پیگیری کلیک ها یا پنهان کردن آدرس اصلی است. از آن جا که در بخش نظرات امکان انتقال مستقیم به سایت وجود ندارد، کاربران باید آدرس را دوباره تایپ کنند. برای استفاده از سرویس ها اولویت به ترتیب و بر اساس معرفی است که در بالا انجام شده است. در ادامه چند وب سایت به شما معرفی خواهیم کرد که علاوه بر کوتاه سازی لینک های شما، آمار کلیک و دیگر آمارهای مفید به شما ارائه میدهند تا بتوانید لینک های خود و در نتیجه کسب و کارهای خود را مدیریت کنید.

این سرویس قابلیت ایجاد کد QR را داشته، در نتیجه کاربران بهراحتی قادر خواهند بود تنها با اسکن کد QR وارد لینک موردنظر شما شوند. لینک هایی که قبلاً ایجاد شده هنوز به مقصد قبلی خود هدایت میشوند. در ادامه دربارهی سرویس هایی توضیح خواهیم داد که به شما در شخصی سازی و برندسازی و استفاده از کلمات کلیدی در ایجاد لینک های کوتاه کمک میکنند. لازم است بدانید که فقط میتوانید از کلمات کلیدی استفاده کنید که افراد دیگر آنها را استفاده نکرده اند. کسب درآمد از اینترنت، موضوعی است که افراد زیادی به آن علاقه دارند. این سایت این امکان را به کاربر میدهد که چند کاراکتر آخر آدرس URL را شخصیسازی کرده و از نام برند خود در آن استفاده کند. ثبت نام لازم نیست و میتوانید از طریق لینک های موجود، آمار کلیک ها را پیگیری کنید. برخی از سرویسهای کوتاه کننده لینک که در پایین معرفی میکنیم، امکان درآمدزایی دارند و شما میتوانید با ثبت نام در آنها و کوتاه کردن لینک، کسب درآمد کنید.

این سرویس Short URL از افزونه کوتاه کننده لینک در وردپرس، ربات کوتاه کننده لینک تلگرام و مدیریت حرفهای لینک پشتیبانی کرده و از کنترل پنل بسیار قدرتمندی برخوردار است. در این وبسایت میتوان دامنه خود را به زایا متصل کرد و لینکهای کوتاه را روی سایت خود به صورت شخصیسازی شده داشت. در اینجا میتوان از سرویس های کوتاه کننده لینک استفاده کرد. کوتاه کننده لینک دلخواه عنوانی است که میتوان برای این مورد به کار برد. مثلاً یکی از مواردی که بهتر است از لینک کوتاه استفاده کنید، زمانی است که URL سایت فارسی است. اگر از کاربران شبکه های اجتماعی مانند توئیتر هستید، کوتاه کردن لینک امری حیاتی است. از دیگر مزیت های کوتاه کننده لینک زایا می توان به بررسی آمار و جزئیات و عملکرد لینک ها، مناسب برای کمپین های مناسبی با تاریخ انقضاء، داشتن حریم خصوصی، شخصی سازی لینک ها و… که سایت های وردپرسی می توانند برای کوتاه کردن لینک های خود در صفحه از این افزونه استفاده کنند. به عقیده برخی از آنها سرویس های کوتاه کننده لینک ایرانی را نمی توان مورد اعتماد دانست و شاید در برخی موارد دسترسی به آنها وجود نداشته باشد که البته ما هم با آنها تقریبا هم عقیده هستیم.

اطلاعات بیشتر را از اینجا بخوانید.

آشنایی با نکات امنیتی مرتبط با استفاده از درگاه پرداخت مجازی

برای استفاده صحیح از درگاه­های پرداخت اینترنتی لازم است کاربران در گام نخست با نکات امنیتی مرتبط با آن به طور کامل آشنا شوند تا از افتادن در دام کلاهبرداری­های اینترنتی و فیشینگ مصون بوده و با امنیت کامل تراکنش­های مورد نیاز خود را انجام دهند.

خبرنگاری ایبنا طی گزارشی اعلام نموده است که، توسعه و گسترش روز افزون تجارت­های الکترونیک و کسب و کارهای تازه تاسیس فعال در فضای مجازی و عرضه خدمات در مجرای معاملات، ضرورت انجام خریدهای اینترنتی و استفاده از درگاه­های پرداخت را فزونی بخشیده است. به همین علت کلاهبرداران سایبری حدود 10 سال است که توجه ویژه­ای به درگاه­های پرداخت اینترنتی مبذول داشته­اند و با استفاده از شیوه­های فیشینگ و ساخت درگاه­های پرداخت جعلی، اقدام به سرقت اطلاعات محرمانه کارت بانکی کاربران نموده­ و امنیت تراکنش­های اینترنتی را دچار مخاطره نموده­اند.

از طرفی بذل دقت و توجه نمودن به نکات امنیتی درگاه پرداخت اینترنتی مانع از افتادان در دام کلاهبرداران و فیشینگ خواهد شد و بستری مطمئن و ایمن را برای انجام تراکنش­های بانکی کاربران فراهم خواهد نمود.

به کارگیری درگاه پرداخت اینترنتی با لحاظ نمودن اصول امنیتی

اولین و حیاتی­ترین نکته­ای که کاربران در بدو ورود به یک درگاه پرداخت اینترنتی باید مد نظر قرار دهند، توجه و دقت به آدرس بار صفحه پیش رو و بررسی آدرس درج شده در قسمت نوار URL است. در نوار مرورگر اینترنتی باید کلمه https در ابتدای آدرس درج شده باشد و قسمت پایانی آدرس حتما باید عبارت shaparak.ir ( شاپرک دات آی آر) رویت شود. لازم است روی حروف عبارات فوق الذکر کاملا دقت شود و از عدم وجود مغایرت اطمینان حاصل شود. به عنوان مثال عبارات «shaaparak.ir» و «shaparakk.ir» اشتباه املایی دارند که در صورت سهل انگاری در بررسی اولیه، امکان بروز خطا وجود خواهد داشت و کاربر در دام یک درگاه پرداخت غیرمجاز خواهد افتاد. این صفحات و درگاه­ها، صرفا جهت سرقت اطلاعات کارت بانکی و یا پول کاربران توسط فیشرها ساخته می­شوند و لازم است کاربران با صرف دقت در نکات امنیتی درگاه پرداخت، از مواجه شدن با آنها پیشگیری نمایند. درگاه­های پرداخت مجاز صرفا دارای آدرس­هایی به شکل https://xxx.shaparak.ir هستند و تنها بخشی که در درگاه­های مختلف متغیر است xxx درج شده در این عبارت است و سایر بخش­ها کاملا ثابت و بدون تغییر هستند. در آدرس درگاه­های اینترنتی معتبر به جای xxx نام یکی از شرکت­هایی که برای انجام تراکنش­های اینترنتی مجاز هستند، درج می­گردد.

کاربران باید به نکات امنیتی درگاه پرداخت به دقت توجه نمایند تا مانع از بروز سرقت­های اینترنتی شوند.

آشنایی با نکات ضروری برای پیشگیری از فیشینگ

عدم درج اطلاعات کارت بانکی در شبکه­های اجتماعی، پیام­رسان­ها، ربات­ها، سامانه­های پیامکی و اپلیکیشن­های نامعتبر، ساده­ترین شیوه و مهم­ترین راه برای پیشگیری از فیشینگ و کلاهبرداری در درگاه­های پرداخت اینترنتی است. برای شناسایی درگاه­های پرداخت نامعتبر باید از رفرش کردن صفحه استفاده شود. چنانچه بعد از انجام این کار، وضعیت کیبورد صفحه موجود و یا کد امنیتی درج شده در محل مخصوص تغییر ننماید، نشان دهنده غیر مجاز بودن درگاه بوده و باید از انجام تراکنش در آن صفحه خودداری شود.

مرورگرهای اینترنتی برای آدرس­های درگاه پرداخت­های دارای مجوز بانک مرکزی، تصویر زیر را نمایش می­دهند:

چنانچه در زمان بارگذاری صفحه تصویر قفل نمایش داده نشود و یا قفل به رنگ قرمز نشان داده شود و یا با خط قرمز مشخص شود، درگاه پرداخت غیرمجاز بوده و باید از به کارگیری از آن اجتناب شود. دریافت پیغام خطا که مضمون آن در رابطه با خطای امنیتی باشد و یا خطاهای SSL نیز، علامت نامعتبر بودن درگاه پرداخت اینترنتی هستند.

123