بیمه از کار افتادگی درکانادا


پیش از این به طور مفصل در خصوص بیمه در کانادا و شرایط آن توضیحاتی خدمت شما مخاطبان گرامی ارایه دادیم. در مقاله "بیمه در کانادا" به طور خلاصه انواع بیمه‌ها را معرفی کردیم.
اکنون در چند مقاله مختلف، به تفصیل در خصوص انواع بیمه‌ها توضیحاتی ارایه خواهیم داد.
در این مقاله به سراغ بیمه از کارافتادگی می‌رویم. با ما همراه باشید.
تصمیم بگیرید که آیا به بیمه از کارافتادگی نیاز دارید یا خیر

بیمه از کار افتادگی می‌تواند به شما و خانواده شما در برابر بیماری و یاحادثه‌ای غیر منتظره که باعث می‌شود نتوانید کار کنید و درآمد داشته باشید، کمک کند.
به طور کلی بیمه از کار افتادگی بین 60 تا 85 درصد از درامد عادی شما، تا حداکثر مبلغ، را برای مدت مشخصی جایگزین می‌کند. این جایگزینی درآمد در صورتی ممکن است که بیمه شده شرایط زیر را داشته باشد:

 • به طور موقت نتواند کار کند
 • به دلیل یک آسیب یا بیماری به طور دائمی از کار افتاده شود
در اینجا "دائمی" به ماهیت از کار افتادگی اشاره دارد.
این مورد بدین معنا نیست که تا پایان عمر مزایای بیمه را دریافت خواهید کرد.
بسیاری از کارفرمایان بیمه از کارافتادگی را ارایه می‌دهند. با این حال می‌توانید بیمه از کارافتادگی خود را از طریق یکی از نمایندگی‌های بیمه عمر و سلامت دریافت کنید.
اگر دارای شغل آزاد هستید نیز می‌توانید بیمه از کارافتادگی را دریافت کنید تا در صورت عدم توانایی در کار کردن، بسیاری از هزینه‌های کسب و کار شما پوشش داده شود.
هنگام خرید بیمه از کارافتادگی به چه مواردی توجه کنیم
اگر قصد تهیه بیمه از کارافتادگی را دارید، موارد زیر را مد نظر قرار دهید:

 • با کارفرمای خود مشورت کنید تا ببینید آیا از قبل تحت پوشش بیمه از کارافتادگی گروهی کارفرمای خود قرار گرفته‌اید
 • تحقیق کنید، به خصوص اگر می‌خواهید به صورت خصوصی اقدام به تهیه بیمه از کارافتادگی کنید
در صورت امکان بیمه از کار افتادگی گروهی را از طریق اتحادیه‌ها، اصناف، انجمن‌های حرفه‌ای و یا فارغ‌التحصیلان در نظر داشته باشید. حق بیمه در این نوع از پوشش بیمه‌ای معمولاً با افزایش سن بالاتر می‌رود. همچنین باید هر چند سال یک بار بیمه خود را تمدید کنید.
بیمه از کارافتادگی کوتاه مدت

بیمه از کارافتادگی کوتاه مدت در صورتی که بیمار باشید و یا صدمه دیده باشید، تا 6 ماه مزایایی را به شما ارایه می‌دهد.
اگر کارفرمای شما برنامه از کارافتادگی کوتاه مدت داشته باشد، ادعای شما باید بر مبنای برنامه از کارافتادگی که تحت پوشش آن هستید باشد.
کارفرمایان ملزم به ارایه مرخصی استعلاجی نیستند و در این مورد هر کارفرما بسته به تصمیم خودش متفاوت عمل خواهد کرد.
برای اطلاع از جزییات برنامه خود از جمله سیاست‌های زمان بیماری یا تعطیلات که ممکن است اعمال شوند، با کارکنان منابع انسانی کارفرمای خود صحبت کنید.
اگر شما تحت پوشش بیمه از کارافتادگی کوتاه مدت نیستید و کارفرمای شما نیز آن را ارایه نمی‌دهد، ممکن است واجد شرایط دریافت مزایای بیماری بیمه اشتغال (EI) باشید.

برای اینکه واجد شرایط مزایای بیماری EI باشید، باید موارد زیر را داشته باشید:
 • معمولاً باید تمام مرخصی‌های استعلاجی خود را استفاده کرده باشید
 • بر اساس ساعت کاری، به اندازه کافی کار کرده باشید


بیمه از کارافتادگی بلند مدت

مزایای بیمه از کارافتادگی بلند مدت عموماً هنگامی شروع می‌شوند که مزایای زیر به پایان می‌رسند:
 • بیمه از کارافتادگی کوتاه مدت
 • مزایای مرخصی استعلاجی از کارفرمای شما
 • مزایای EI

اکثر برنامه‌های از کارافتادگی بلند مدت 60 تا 70 درصد از درآمد عادی شما را جایگزین خواهند کرد.
هر برنامه از کارافتادگی با دیگر برنامه‌ها متفاوت است. در صورتی که نتوانید به شغلی که پیش از کارافتادگی داشته‌اید برگردید، برخی از برنامه‌ها ممکن است مزایای از کارافتادگی را تا دو سال به شما ارایه دهند.
پس از دو سال، تنها در صورتی که نتوانید در هیچ شغل دیگری مشغول به کار شوید، می‌توانید به دریافت مزایای این بیمه ادامه دهید.
تعریف از کارافتادگی در بین شرکت‌های بیمه‌ای مختلف می‌تواند متفاوت باشد. این تعریف حتی می‌تواند در برنامه‌های بیمه‌ای مختلف از یک شرکت نیز متفاوت باشد.
برخی از برنامه‌های از کارافتادگی ممکن است شما را ملزم کنند تا در برنامه توانبخشی شرکت کنید تا در صورت امکان بتوانید پس از بهبودی به کار خود بازگردید. برای اینکه بدانید تعریف از کارافتادی از نظر شرکت بیمه و یا نماینده بیمه‌ای که از ان خرید می‌کنید چیست، با مدیران آن‌ها صحبت کنید.
هرگونه شغلی
معنی طرح "هرگونه شغلی" این است که شما تنها در صورتی می‌توانید از مزایای از کارافتادگی برخوردار شوید که به طور کلی قادر به انجام هیچ کاری نباشید.
این مورد بدین معنی است که بیماری یا آسیب‌ها، شما را از انجام وظایف هر شغلی که به طور منطقی مناسب با آن است، باز می‌دارند.
اگر بتوانید بر اساس تجربه، آموزش و تحصیلات خود، در شغلی متفاوت از شغلی که پیش از از کارافتادگی مشغول به آن بودید کار کنید، واجد شرایط دریافت مزایا نخواهید بود.
شغل منظم یا شخصی
معنی طرح "شغل منظم یا شخصی" این است که اگر نتوانید وظایف اصلی مربوط به شغل خود را بعد از شروع از کارافتادگی انجام دهید، مزایایی دریافت خواهید کرد.
حتی اگر بتوانید بر اساس آموزش، تجربه و تحصیلات خود، در شغلی متفاوت از شغلی که پیش از از کارافتادگی مشغول به آن بودید کار کنید، همچنان مزایایی دریافت خواهید کرد. اگر در زمینه‌ای متفاوت مشغول به کار شوید، برخی بیمه نامه‌ها اجازه نمی‌دهند که مزایا دریافت کنید و برخی بیمه نامه‌ها نیز میزان مزایا را کاهش می‌دهند.
در بیمه نامه‌های گروهی، روند معمول این است که بیمه نامه‌ها برای یک دوره زمانی مشخصی دارای برنامه‌ی شغلی منظم یا شخصی هستند.
برنامه‌های مربوط به مشاغل شخصی که هیچ‌گاه از نظر تعریف تغییر نمی‌کنند، اغلب به صورت جداگانه خریداری می‌شوند و معمولاً هزینه‌ی آن‌ها بیش از سایر برنامه‌های شغلی می‌باشد. اگر شغلی تخصصی دارید که در صورت مشغول شدن در زمینه‌های دیگر شغلی با کاهش چشمگیر میزان دستمزد مواجه خواهید شد، ممکن است بخواهید یک برنامه شغلی شخصی را برای خود در نظر بگیرید.
سایر منابع مزایای از کارافتادگی

ممکن است شما در این بین واجد شرایط دریافت مزایای طرح بازنشستگی کانادا (CPP) و طرح بازنشستگی کبک (QPP) باشید تا در صورت عدم توانایی برای کار کردن، از این طریق کسب درآمد کنید.
مزایای از کارافتادگی CPP و مزایای از کارافتادگی QPPدر دسترس افرادی است که در این برنامه‌ها مشارکت داشتند و به دلیل ناتوانی و از کارافتادگی قادر به کار منظم در هیچ شغلی نیستند.
جبران مزایا

هر گونه مزایایی که از یک طرح بیمه دریافت می‌کنید می‌تواند درآمد شما را از یک طرح بیمه دیگر جبران کند. اگر چندین برنامه بیمه دارید، درآمد شما در دوره از کارافتادگی معمولاً بیشتر از 60 تا 85 درصد از حقوق معمولی نخواهد بود.
بسیاری از برنامه‌های بیمه از کارافتادگی طولانی مدت، به محض شروع به دریافت از سایر منابع درآمد از کارافتادگی، مبلغ مزایای دریافتی شما را کاهش می‌دهند. با مدیر طرح بیمه یا نماینده بیمه خود مشورت کنید تا از نحوه مدیریت برنامه جبران مزایا مطلع شوید.

مزایای بیمه از کارافتادگی و مالیات

به طور کلی اگر تمام مبلغ حق بیمه معلولیت را خودتان پرداخت کنید، مزایای از کارافتادگی شما معاف از مالیات خواهد بود. این موضوع ممکن است درآمد شما را در هنگام از کارافتادگی به دستمزد فعلی شما نزدیک کند.
اگر کارفرمای شما تمام و یا بخشی از حق بیمه از کارافتادگی بپردازد، مزایای از کارافتادگی شما مشمول مالیات بر درآمد خواهد بود.
آنچه باید در هنگام خرید بیمه از کارافتادگی بپرسید

هنگام خرید بیمه از کارافتادگی مطمئن شوید که در خصوص موارد زیر اطلاع کافی بدست می‌آورید. اگر در مورد موضوعی سوالی برای شما بوجود آمده است، حتماً از مدیر بیمه و یا نماینده بیمه خود در مورد آن مشورت کنید.
شرایط و مقررات کلی
 • برنامه بیمه، از کارافتادگی را چگونه تعریف می‌کند
 • آیا موارد استثنای وجود دارد؟
 • آیا از قبل شروطی در برنامه بیمه وجود دارد که باید از آن‌ها مطلع باشید یا خیر؟
حق بیمه

 • هزینه این بیمه نامه چقدر خواهد بود؟
 • آیا همچنان در هنگام زندگی با وضعیت از کارافتادگی نیاز به پرداخت حق بیمه خواهید داشت یا خیر؟
مزایا

 • مقدار پولی که هر ماه دریافت می‌کنید
 • آیا مزایا مشمول مالیات می‌شوند؟
 • آیا مزایا در صورت تورم در اقتصاد، تعدیل خواهند شد؟
 • برای شروع به دریافت مزایا چقدر باید صبر کنید؟
 • آیا این طرح بیمه شامل مزایای ناتوانی‌ها و از کارافتادگی‌های جزیی خواهد شد؟
 • آیا می‌توانید پوشش خود را بدون معاینه پزشکی افزایش دهید؟
برنامه‌های فردی

 • آیا این بیمه نامه "قابل تجدید تضمینی" است؟ بدین معنی که شما معمولاً بدون نیاز به داشتن شواهد اضافی، حق تمدید بیمه نامه را دارید
برنامه‌های گروهی


[ بازدید : 3 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]
[ چهارشنبه 30 شهريور 1401 ] [ 11:43 ] [ خلاصه نویس ]

لوازم تحریر فانتزی پسرانه میتواند هدیه ای عالی و به یاد ماندنی برای آنها باشد


در هنگام خرید حضوری ممکن است شما نتوانید از قیمت تک تک اجناس مغازه مطلع شوید، اما با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی می توانید پس از اطلاع از قیمت همه ی محصولات، لوازم التحریر مورد نظر خود را سفارش دهید. تنوع این محصولات به گونهایست که باید در تولید آنها علاوه بر انواع ملزومات هنرها و شاخههای مختلف نقاشی و طراحی، گروهها و طیفهای مختلف سنی یا حرفهای هم مد نظر گرفته شوند. لوازم تحریر فانتزی پسرانه میتواند هدیهای عالی و بهیادماندنی برای آنها باشد و در روحیهشان تنوع و تازگی ایجاد کند. خرید اینترنتی از سایتهایی که به طور تخصصی به عرضهی لوازم تحریر عمده میپردازند به مشتریان و صاحبان مغازههای لوازم التحریر کمک میکند با سرعت بالا و کمترین هزینه تمام تنوع محصولات نوشتافزاری را پیش رو داشته و با آگاهی از قیمتهای روز و امکان تطبیق و مقایسهی قیمتها بهترین خرید ممکن را انجام دهند. این تنوع بسیار زیاد باعث میشود خرید لوازم التحریر عمده به یکی از مهمترین دغدغههای صاحبان مغازههای نوشت افزاری تبدیل شود.

و مهم است که صاحبان مغازههای لوازم التحریر هر دو نوع را تهیه کنند. معلمان عزیز باید توجه کنند که همواره انواع مختلف این گیرههای مداد را همراه داشته باشند تا به کودکان راحتتر نحوهی قرار دادن انگشتان روی قلم را آموزش دهند. مربیان و مسئولان مدارس نیز میتوانند از لوازم کیوت مدرسه بهعنوان جایزه و هدیه برای تلاشهای شاگردان خود استفاده کنند. باشد. از ستهای دانشآموزی نیز مدلهای دخترانه و پسرانه به صورت مجزا تولید میشود. این نوع اقلام اغلب دارای کیفیت خوبی بوده و توسط برندهای عالی ارائه می شوند، قیمت آنها نیز به نسبت سایرین بیشتر است. اگر تشخیص دادهاید که فرزندانتان نسبت به انجام تکالیف بیرغبت هستند، میتوانید با خرید لوازم فانتزی مدرسه تمایل آنان را به درس و مشق تاحدودی افزایش دهید. سپس مشخصات دقیق هر محصول را پیدا کنید و در صورت تمایل میانشان مقایسه انجام دهید. اجبار تکلیف بههرحال برای کودکان و نوجوانان ناخوشایند است و روند انجام تکالیف و مطالعهشان را کند و دشوار میکند. با سفارش اینترنتی خرید لوازم التحریر عمده خود را به راحتی انجام دهید. شما میتوانید متناسب با نیاز خود یا فرزندان، و با آسانترین شیوه لوازم التحریر و سایر کالاهای مورد نیاز مدرسه و دانشآموز را سفارش دهید.

این محصولات متنوع و باکیفیت تمام نیازهای دانشآموزان را برای سال تحصیلی تامین میکند. اصولا محصولاتی که با این تم هستند مجموعه ای از لوازم التحریر هستند که برای مثال شامل پاکن و مداد و تراش و جامدادی هستند که با توجه به سیاست های فروشندگان لوازم التحریر به گونه ای طراحی می شوند که شاید شما فقط احتیاج به پاکن آن برای کودک خود داشته باشید اما کالا کودک شما را جذب میکند و باعث می گردد شما مجبور شوید کل آن مجموعه را خریداری کنید. لوازم التحریر صنعتیست با ظرفیتهای تولیدی بالا و به همین جهت تنوع محصولات در آن بسیار است. سایتهای اینترنتی فروش لوازم التحریر عمده با در دسترس قرار دادن لیست قیمت عمده لوازم التحریر در صدد ارائهی قیمتهای روز و مناسب، جهت تسهیل فرآیند خرید و فروش لوازم التحریر هستند. نوشت افزار طیف وسیعی از محصولات لوازم التحریر را شامل می شود که در این قسمت می توانید مجموعه ای پرکاربرد جهت نوشتن و کشیدن را بیابید. محصولات رنگ آمیزی به تنهایی طیف گستردهای از محصولات لوازم التحریر را شامل میشوند. به طور مثال اگر برای کارمندان شرکت خود به فکر خرید نوشت افزار هستید و نمی خواهید زمان را از دست بدهید براحتی میتوانید در فروشگاه اینترنتی تینو محصولات را با هم مقایسه و با کمترین هزینه ( چرا که خود فروشگاه وارد کننده اصلی نوشت افزارهای پناک ژاپن است و میتواند از مناسب ترین گزینه ها برای دفتر کاری شما به حساب آید ) خرید کنید و به راحتی در محل کار خود دریافت کنید.

پاک کن هایی هم که بیش از حد سفت هستند نمی توانند به درستی اقدام به پاک کردن خطوط نمایند و یا ممکن است منجر به پاره کردن کاغذ شوند. در گذشته های نه چندان دور از گچ تخته سیاه برای نوشتن در مدارس استفاده می شد و معلمان و دانش آموزان موظف به نوشتن روی تخته سیاه با گچ بودند. همچنین باید به مقطع تحصیلی دانش آموزان در تهیه لیست لوازم التحریر دقت کرد. از طرفی نوشتن با مدادهایی که نوک خیلی سفت دارند برای بچه ها دشوار است، ضمن اینکه این جور مدادها بعد از تراشیده شدن خیلی تیز می شوند و ممکن است در حال شیطنت و بازی در چشم دانش آموز فرو روند. در صنعت نوشتافزار به علت تنوع بالای محصولات و تفاوت قیمتها، آگاهیبخشی به مشتریان و نیازسنجی از کالاهای پرکاربرد مصرفی آنها میتواند گامی بزرگ در راستای تسهیل فرایند خرید لوازم التحریر عمده باشد. برقراری ارتباط خوب و مؤثر میان دانشآموزان و اولیای مدرسه با کمک چنین هدایایی تسهیل میشود.

منبع: پینسیل


[ بازدید : 737 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ شنبه 19 شهريور 1401 ] [ 14:24 ] [ خلاصه نویس ]

پخش عمده لوازم جانبی کامپیوتر خادمی


اسپیکرها در ابعاد مختلفی تولید می شوند و احتمالا اولین مسئله ای که در هنگام خرید اسپیکر موردتوجه شما خواهد بود. برای مثال اگر باتری گوشی هوشمند 4500 میلیآمپر ساعت باشد، به پاوربانکی با حداقل ظرفیت 10000 میلیآمپرساعت نیاز داریم، پس خرید یک پاوربانک 5000 یا 6000 میلیآمپرساعت کاری بیهوده خواهد بود؛ چراکه یا نمیتواند به صورت کامل باتری گوشی را شارژ کند یا اینکه با تنها یک بار شارژ کامل دستگاه، شارژ باتری پاوربانک تمام شده و زمان بیشتری را باید صرف شارژ مجدد آن کرد.به این نکته توجه داشته باشید که ظرفیت اسمی پاوربانکها با ظرفیت واقعی آنها تفاوت دارد و دلیل آن هدررفت انرژی در هنگام تبدیل ولتاژ و جریان است. پاوربانک حرفهای پاوربانکی است که از امکاناتی چون درگاههای شارژ ورودی و خروجی متعدد از نوع Micro USB، Lightning، USB A و USB C، شارژ همزمان چند دستگاه، شارژ سریع، ظرفیت بالای شارژدهی و چراغ قوه برخوردار باشد. امکاناتی مانند تعداد درگاه خروجی و شارژر سریع نقش تعیین کنندهای در قیمت پاوربانک دارند.


تعداد درگاه خروجی بیش از یکی و حداکثر تا 5 عدد بین شارژرهای همراه مرسوم است که ارتباط مستقیمی نیز با ظرفیت پاوربانک دارد. تعداد درگاه خروجی در پاوربانک از آن جهت اهمیت دارد که به شما امکان شارژ همزمان چند دستگاه را میدهد. تعداد مدلهای گوشی و ساعت هوشمندی که از شارژ بیسیم پشتیبانی میکنند روبه افزایش است. برای مثال اگر شارژ باتری گوشی بالای 75 درصد باشد، از ولتاژ 5 ولت، بالای 50 درصد، از ولتاژ 9 ولت و اگر زیر 20 درصد باشد از ولتاژ 12 ولت برای شارژدهی استفاده میکند.QC 4.0 در پاوربانکهای حرفهای و گرانقیمت ارائه شده و البته زمانی موثر است که گوشی هوشمند شما نیز از این استاندارد کوییک شارژ پشتیبانی کند. اگر پاوربانک از چند درگاه خروجی پشتیبانی کند دیگر نیاز به صرف زمان برای شارژ نوبتی دستگاهها نیست؛ بلکه به صورت همزمان میتوان از درگاههای خروجی پاوربانک برای شارژ کردن استفاده کرد.البته هنگام شارژ همزمان چند دستگاه، توان خروجی کل، نسبت به زمانی که تنها از یک درگاه استفاده میشود کاهش پیدا میکند؛ به این معنی که عموما سرعت شارژ در زمانی که از یک درگاه استفاده میکنید بیشتر از سرعت شارژ در زمان اتصال چند دستگاه به پاوربانک است.تعدد و تنوع درگاههای ورودی نیز دارای اهمیت است.

پخش عمده لوازم جانبی کامپیوتر خادمی

اگر در لیست خرید شما یکی از جدیدترین لوازم جانبی موبایل است و قصد خرید محصولی با کیفیت و با قیمت مناسب دارید، به شما تبریک می گویم، چرا که به جای درستی برای این هدف انتخاب کردهاید! دیجی کالا علاوه بر ارائه خدمات در قالب وبسایت، محصولات را در اپلیکیشن موبایلی خود نیزبه کاربران عرضه میکند که میتوانند با کدهای تخفیفی از قبیل: کد تخفیف اپلیکیشن دیجی کالا، کد تخفیف خرید از اپلیکیشن دیجی کالا، کد تخفیف سایت و اپلیکیشن دیجی کالا و کد تخفیف رایگان اپلیکیشن دیجی کالا با تخفیف خرید خود را انجام دهند. بر خلاف امانالله خان، نادرخان و ظاهر شاه قصد ایجاد پایتخت جدید را نداشتند و بدین ترتیب کابل همچنان کرسی دولت این کشور باقی ماند. محصولات اصل علاوه بر دارا بودن کیفیت مناسب، امنیت کالاها را نیز برای کاربر تضمین می کند. فرنا با چندین و چند سال سابقه درخشان در زمینه فروش لوازم جانبی گوشی همراه توانسته است نظرات کاربران و مشتریان را به خود جلب کند.


به این سیستم ها اصطلاحا 2.1 گفته می شود. بررسی این موارد، سبب میشود تا بتوانید یک سیستم صوتی خانگی خوب انتخاب نمایید. توان خروجی نشاندهنده میزان صدایی است که از اسپیکر شنیده میشود. QC 2.0 میتواند با نهایت توان 18 وات باتری دستگاه را شارژ کند.QC 3.0 در سال 2016، امکان استفاده از ولتاژهای مختلف در بازه 3.6 تا 22 ولت را برای شارژ باتری گوشی هوشمند فراهم میکرد. باندهای ستونی در انواع وات ها و اندازه های مختلف تولید می شود. همچنین شما می توانید لوازم جانبی مخصوص گوشی خود را از برند سازنده آن در این فروشگاه خریداری کنید. تناسب ظرفیت پاوربانک با ظرفیت باتری دستگاه بیشترین اهمیت را دارد. شما میتوانید در فروشگاه آنلان فرنا لوازم جانبی را مشاهده کید که می تواند تلفن شمار را همیشه در شارژ نگه دارد، آن را در برابر لکهها و چربی دست در امان نگه دارد و همچنین مشکلات کمبود حافظه گوشی شما را یکبار برای همیشه حل کند. فراموش نشود که هم پاور بانک و هم خود گوشی یا گجت باید از شارژ سریع پشتیبانی کند.


[ بازدید : 1216 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ پنجشنبه 30 تير 1401 ] [ 10:40 ] [ خلاصه نویس ]

بک لینک کامنتی یا (Comment Backlink) چه مزیتی برای سایت ما دارد؟


بک لینک کامنتی یا (Comment Backlink) رو احتمالاً خیلی از شما دوستان می شناسید. اما سعی کردیم در این مطلب به طور دقیق تری لینک سازی در کامنت ها رو بررسی کنیم.

بک لینک کامنتی یعنی چی؟

وقتی شما در بخش نظرات سایت ها یا همان دیدگاه ها، نظری درج می کنید یا به اصطلاح کامنت می گذارید، اگر در محتوای دیدگاه شما، لینکی هم درج کنید، شما یک بک لینک کامنتی از اون سایت دریافت کردید. البته خیلی از سایتها اجازه درج لینک در محتوای کامنت های خودشون رو نمی دن و بعضی از سایت ها هم با شرایطی خاص این امکان رو فراهم می کنند.

انواع لینک ها در بک لینک های کامنتی

لینک های کامنتی نوفالو (nofollow)

معمولاً لینک های خروجی وب سایت ها نوفالو هستند. در مورد انواع لینک قبلا به طور کامل توضیح دادیم. اگر با این مورد آشنایی ندارید، پیشنهاد می کنیم ابتدا مبحث آشنایی با انواع لینک هارو ملاحظه بفرمایید

کامنت بک لینک follow (فالو)

کم پیش میاد که سایتی لینک های خروجی خودش خصوصا در بخش کامنت های سایت رو فالو قرار بده. حتماً می دونید که وقتی سایتی به منبعی اشاره می کنه، یعنی به نوعی قصد داره به اون منبع استناد کنه. بنابراین اگر لینکی فالو از سایتی در سایت شما قرار بگیره، به این معناست که شما کراول شدن این سایت رو تایید کردید و اون سایت رو منبع معتبری معرفی می کنید.

اگر خلاف این مورد باشه و سایت مقصد، سایتی اسپم یا نامناسب باشه، احتمال این که از اعتبار شما هم کاسته بشه زیاد هست.

بک لینک کامنتی کاربر محور (ugc)

این حالت معمولا بهترین حالتی هست که برای بک لینک کامنتی می تونیم در نظر بگیریم. چون لینک های ugc لینک هایی هستند که کاربران درج کردند و چون نظرات متعلق به کاربران هست، بهتره لینک های این بخش از نوع ugc باشند. با این کار مسئولیت مقصد لینک رو از دوش خودتون بر می دارید.

اهداف لینک سازی کامنتی

لینک سازی در کامنت معمولا به اهداف خاصی انجام می شه که چند مورد رو ذکر می کنیم.

بک لینک کامنتی (comment backlink)
بک لینک کامنتی (comment backlink)

ساخت comment backlink به صورت طبیعی

گاهی ما هدف خاصی از درج بک لینک در کامنت ها نداریم و صرفا به دلیل نیازی که احساس می شه، لینکی در محتوای کامنت قرار می دیم. چون ممکن هست افرادی با هدف لینک سازی اقدام به درج لینک در نظرات سایت ها کنند که در این میان، بعضی بک لینک های کامنتی هم واقعا طبیعی ایجاد می شن و هدف لینک سازی و کسب رتبه در نتایج گوگل شاید اصلا به عنوان هدف برای این افراد مطرح نباشه یا به عنوان اولویت آخر محسوب بشه.

این روش جزو روش های با کیفیت در لینک سازی کامنتی محسوب می شه.

ساخت بک لینک کامنتی با هدف برند سازی

یکی دیگه از اهداف لینک سازی کامنتی اینه که برای سایت خودمون برند سازی کنیم. این می تونه با ایجاد یک جو چالشی در بخش نظرات سایت های پر بازدید باشه. به عنوان مثال می تونید با اسم برند سایتتون که به سایت شما لینک شده، موضوعی رو در مورد اون صفحه به چالش بکشید و نظر بقیه کاربرهارو به خودتون جلب کنید.

البته در لینک سازی کامنتی باید خیلی به کیفیت متنی که می نویسید و پیامی که می ذارید دقت کنید. به همون میزان که لینک سازی در نظرات می تونه روی برند تاثیر مثبت بذاره، می تونه به ضرر شما هم تمام بشه.

این روش رو هم می تونیم جزو روش های با کیفیت در ایجاد بک لینک های کامنتی بدونیم.

لینک سازی در کامنت با هدف افزایش سرعت ایندکس

خیلی از مواقع ممکن هست برای سریع تر ایندکس شدن صفحات سایت یا رپورتاژهای خودتون تصمیم بگیرید که در سایت های مختلف کامنت درج کنید و لینک سایت یا رپورتاژتون رو قرار بدید. باید خدمتتون عرض کنیم که این روش گرچه روش مناسبی به نظر می رسه اما باید با احتیاط و صحیح انجام بشه.

منبع:

https://neshoonet.ir/comment-backlinks/


[ بازدید : 9089 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ دوشنبه 29 فروردين 1401 ] [ 12:00 ] [ خلاصه نویس ]